Darko pancev intervista

2019-12-12 08:27

Darko Panev (Macedonian: , Macedonian pronunciation: [dark pantf, born 7 September 1965) is a Macedonian retired footballer, who played as a forward. He is the winner of the European Golden Boot award in 1991.Pasi gjat dits s shtun ndrroi jet legjenda e futbollit kosovar, Fadil Vokrri, mediat kan publikuar nj foto t vjetr gjat kohs kur tashm i ndjeri Vokrri ka qen n shrbimin ushtarak t Jugosllavis. Kujtojm se pikrisht ishte kjo arsyjea q ja mohoj kalimin te skuadra e madhe Italiane, Juventus, legjends mbar shqiptare, Fadil Vokrrit. darko pancev intervista

di oggi, il macedone Darko Pancev, Un'accusa che verr confermata a distanza di anni, in un'intervista alla Gazzetta dello Sport: L'Inter stato l'errore pi grande della mia vita. Ero l

Sep 21, 2018 This feature is not available right now. Please try again later. Dec 20, 2017 U sezoni, Darko Pancev je debitovao u profesionalnom fudbalu a u prvoj sezoni nagovestio je sta moze. Dobio je priliku da igra na 4 utakmice i postigao je 3 gola. Vec naredne sezone darko pancev intervista Fotografi interesante e vitit 1988, kur Prishtina zhvilloi ndeshjen n Shkup me Vardarin dhe kishin psuar humbje me rezultat minimal 1: 0 n Shkup n duel me Vardarin, n takimin e javs s 18t t Ligs s Par federative t ish Jugosllavis. Futbollisti Sahit Kelmendi me shiritin e

Rating: 4.53 / Views: 955